Peel Mission B-Like

Obu produktów używam w zasadzie od 3 tygodni, raz dziennie. Zalecane jest stosowanie dwa razy dziennie ( rano i wieczorem ), jednak są to produkty z kwasami, które najlepiej stosować w okresie jesień - zima. Z kosmetykami zawierającymi kwasy moja skóra nie ma dużego doświadczenia i prawdę mówiąc, wolałam nie ryzykować. Po oba produkty sięgałam więc raz dziennie, głównie wieczorem. Zmarszczki mimiczne oczywiście mam, jak każdy, głównie na czole, tak więc miały co robić.

B-LIKE CREAM 50ML
Cena 150zł
Wysoce zaawansowany krem o działaniu przeciwzmarszczkowym, który wpływa na zachowanie młodego wyglądu skóry. Kluczowymi składnikami receptury są innowacyjny kompleks peptydowy i kwas gamma-aminomasłowy (GABA). Składniki te skutecznie hamują przewodzenie sygnałów nerwowych do mięśni, wykorzystując przy tym inne mechanizmy działania. Prowadzi to do redukcji zmarszczek mimicznych. Spektakularne efekty w dążeniu do zachowania młodego wyglądu zapewnia dodatkowo zawartość Tripeptyd-1 (aktywujący proces regeneracji, stymuluje syntezę glikozaminoglikanów w fibroblastach) oraz Tripeptyd-10, zwany - ze względu na swoje właściwości - rekonstruktorem kolagenu (pobudza budowę prawidłowych łańcuchów kolagenowych).
Regularne stosowanie preparatu sprzyja wygładzeniu zmarszczek mimicznych, a także zachowaniu promiennego wyglądu.


B-LIKE TONIC 200ML
Cena 95 zł
Przeciwzmarszczkowy i nawilżający tonik z kwasem gamma-aminomasłowym redukującym zmarszczki mimiczne. Stosowany do codziennej pielęgnacji po zabiegu B-Like Peel , tonik przyczyni się do dłuższego utrzymania efektów wygładzenia uzyskanych podczas powyższego zabiegu.  Tonik jest profesjonalnym produktem doskonale  uzupełniającym dalsza domową pielęgnację skóry twarzy.  Kwas gamma-aminomasłowy wspomaga regeneracyjno-naprawcze procesy w skórze, skutecznie przeciwdziała stymulacji mięśniowej co daje efekt w postaci wygładzenia zmarszczek mimicznych. Tonik perfekcyjnie wpływa na uregulowanie pH skóry, dzięki czemu skóra pozostaje gładka i odświeżona.  Najlepsze efekty przy użyciu kwasu GABA uzyskuje się przy systematycznym stosowaniu preparatu z dwukrotną aplikacją w ciągu dnia – rano oraz wieczorem. Dzięki płynnej konsystencji tonik jest dobrze wchłaniany oraz bardzo wydajny. 
Preparat zawiera kwas gamma-aminomasłowy wpływający na redukcję stymulacji mięśniowej, dzięki czemu wygładza zmarszczki mimiczne. Preparat reguluje pH skóry, pozostawia ją odświeżoną i wygładzoną.

CONVERSATION

1 komentarze:

Instagram Shots

Instagram

Follow Me