Bez pracy nie ma kołaczy.


Ostatnio miałam przyjemność gościć w AIP w Częstochowie.
Biuro AIP Częstochowa od 2005roku wspiera osoby marzące o własnym biznesie w jego tworzeniu. Nie musisz mieć grubego portfela, wystarczy tylko pomysł!
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP) są praktyczną szkołą prowadzenia biznesu dla start-upów. AIP umożliwiają przetestowanie pomysłów na rynku na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki. AIP to także jedyny ekosystem w Polsce umożliwiający uzyskanie finansowania na rozwój w najprostszym modelu inwestycji - 100/15 czyli 100 000 zł za 15% udziałów w start-upie. Dzięki tej innowacyjnej na skalę europejską sieci 38 inkubatorów od 2004 roku AIP pomogło rozwinąć się ponad 7000 start-upów, a obecnie liczy ponad 1500 start-upów. Wśród nich znalazły się m.in.: GoldenLine, PhotoBlog.pl, MISBHV, Key2Print. 

//

Oddział znajduje się na Politechnice Częstochowskiej Wydziału Zarządzania. Przyznam się, że to jest mój wydział, na którym uzyskałam Magistra Zarządzania Nieruchomościami. Nie ma jak odwiedzić dawne "śmieci" lecz z innej perspektywy. 
Myślę, że kiedyś moja praca również będzie biurowa i podążę w kierunku, który ukończyłam. Bycie Rzeczoznawcą Majątkowym to nie lada wyzwanie, trzeba znać ceny rynkowe, szacowanie otoczenia itp.
Zawsze mogę kupić stary domek w Toskanii i z polską ekipą go wyremontować, jak było w filmie "pod słońcem Toskanii". Z czegoś starego i niechcianego, zrobić użytek na wiele lat. Odkąd pamiętam zawsze coś mnie ciągnęło do starych budynków, w których widziałam coś jedynego i niepowtarzalnego. 
Naszym tematem przewodnim razem z Moda i Takie Tam było pokazanie jak w prosty i łatwy sposób ubrać się do biura bądź na rozmowę kwalifikacyjną. 
Ja postawiłam na klasyk. Czarne spodnie cygaretki, zwykły prosty top oraz biały żakiet. Całość podkreśliłam klasycznymi szpilkami oraz naszyjnikiem.

//
B.

Jacket NEXT
Pants H&M
Jewlery Top Secret 
Watch Top Secret 
Shoes H&M
Top ZARA

CONVERSATION

7 komentarze:

Instagram Shots

Instagram

Follow Me