Deborah Milano

Deborah Milano to włoska marka kosmetyczna należąca do Deborah Group, firmy istniejącej od prawie 100 lat. Deborah Milano wywodzi się z Mediolanu gdzie tworzy receptury oraz formuły produktów we własnym laboratorium. Dedykowana jest kobiecie wrażliwej na modę, dbającej o wygląd i zwracającej uwagę na stosunek jakości i bezpieczeństwa do ceny.  Wyróżnia się wzornictwem, które stanowi efekt współpracy ze znanymi projektantami - jednym z nich jest Mario Trimarchi. Nieustannie poszukuje oryginalnych opakowań, jakościowych formuł oraz najmodniejszych kolorów. Deborah Milano to Mediolan! Moda! Design! Kreatywność!
Deborah Formula Pura - róż do policzków
Cena 47,99 zł
Wszystkie produkty z linii Formula Pura zostały opracowane specjalnie z myślą o wysokiej tolerancji dla skóry, ale także najwyższej skuteczności i jakości. Róż - Formula Pura nie zawiera  parabenów, silikonów, wazeliny, substancji zapachowych ani talku. Jest idealną propozycją dla tych, którzy wymagają składników najwyższej jakości, przy jednoczesnym bezpieczeństwie stosowania w wypadku wrażliwej skóry. Opracowany w celu zminimalizowania ryzyka alergii. Idealny również dla skór bardzo wrażliwych. Róż do policzków jest niezwykle delikatny dla skóry. Daje długotrwały efekt zdrowej, naturalnie ożywionej rumieńcem cery. Testowany dermatologicznie.
Deborah BB Cream Formula Pura - krem BB 5w1
Cena 59,99 zł
Podkład BB Cream 5w1 został opracowany w sposób gwarantujący wysoką tolerancję, a jednocześnie najwyższą skuteczność. Unikalna receptura 5w1 to lekka, nawilżająca formuła zawierająca aż 97% naturalnych składników. Wygładza, wyrównuje koloryt, minimalizuje niedoskonałości. Zawiera ekran chroniący przed zanieczyszczeniami oraz emitowanym przez sprzęty elektroniczne niebieskim światłem, dzięki czemu zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Podkład wzbogacony jest w pigmenty dopasowane do cery, które zapewniają skórze zdrowy, równomierny blask. Pudrowe wykończenie maskuje drobne zmarszczki i pory oraz minimalizuje niedoskonałości skóry. Nie zawiera parabenów, silikonu, wazeliny, akrylanów i substancji zapachowych. Odpowiedni dla skóry wrażliwej i bardzo wrażliwej. Hipoalergiczny i niekomedogenny.

CONVERSATION

5 komentarze:

Instagram Shots

Instagram

Follow Me